MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 1797063
*
nr 179 7063
Stolar
1 par, Asko
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 september 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/9 12:59:31
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Märthaskolan
"Märtis", Märthaskolan, öppnades i Stockholm 1927 och räknades tillsammans med NK:s Franska som landets två finaste beställningsateljéer.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asko karmstol karmstolar stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:54
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
*
Stolar
nr 179 7063
Stolar
1 par, Asko
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 september 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/9 12:59:31 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Märthaskolan
"Märtis", Märthaskolan, öppnades i Stockholm 1927 och räknades tillsammans med NK:s Franska som landets två finaste beställningsateljéer.
"Märtis", Märthaskolan, öppnades i Stockholm 1927 och räknades tillsammans med NK:s Franska som landets två finaste beställningsateljéer.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asko karmstol karmstolar stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:54 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06 -
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35